KFP / LECHIA GDAŃSK – PIAST GLIWICE 0:2 18 lutego 2018
podziel się na Facebooku  podziel się na Twitterze
Grupy mistrzowskiej nie będzie. Lechia przegrała w fatalnym stylu z ostatnim w tabeli Piastem Gliwice 0:2, skazując się na twardą walkę o utrzymanie statusu gracza ekstraklasowego. Gliwiczanie tracą w tabeli do biało-zielonych już tylko dwa punkty. To nie koniec złych wiadomości. Groźnej kontuzji doznał wprowadzony na boisko w drugiej połowie Rafał Wolski. Już po dwudziestu pięciu minutach opuszczał plac gry ze łzami w oczach. Kto wie, czy uraz kolana nie wykluczy reprezentanta Polski z gry na długie miesiące.
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice 0:2 (0:0). Bramki: Szczepaniak (65'), Papadopulos (90'+4). Widzów: 7139.

LECHIA: Kuciak – Nunes, Gerson, Chrzanowski – Stolarski, Sławczew, Łukasik (62' Borysiuk), Mladenović (67' Krasić) – F. Paixao (46' Wolski), M. Paixao, Peszko. 18.02.2018 / fot. Krzysztof Mystkowski / KFP
dodaj do koszyka wszystkie wyświetlone zdjęcia
  • znalezionych zdjęć: 49
Lotto Ekstraklasa. Mecz Lechia Gdańsk Piast Gliwice....
Lotto Ekstraklasa. Mecz Lechia Gdańsk Piast Gliwice. Nz. kontuzjowany Rafał Wolski ( Lechia ). 18.02.2018 fot. Krzysztof Mystkowski / KFP