logo

wpisz słowa kluczowe:

szukaj wg daty:

ALBUM "Fot. Kosycarz - niezwykłe zwykłe zdjęcia Gdyni"

Kiedy będzie Gdynia? To pytanie zadawano od wydania pierwszego albumu „Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia" w 2006 roku i od tego czasu trwały poszukiwanie jak najciekawszych zdjęć tego miasta. Najnowszy album to ponad 60 lat pracy dwóch fotoreporterów, ojca i syna, Zbigniewa i Macieja Kosycarzy.

Tysiące przeglądniętych zdjęć, setki wybranych, opisanych i zarchiwizowanych. Wszystkie dotyczące Gdyni. Wiele z nich zapomnianych, nie publikowanych. „Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Gdyni" to już dziesiąty album ze znanej i cenionej serii niezwykłych zwykłych zdjęć fotoreporterów Zbigniewa i Macieja Kosycarzy. Tym razem poświęcony Gdyni od czasów powojennych do współczesnych. Życie codzienne, ludzie, wydarzenia te znane i mniej znane, a także miejsca które zdążyły się zmienić na przestrzeni lat. Wszystkie 300 zdjęć z dokładnymi opisami na pewno przybliżą też historię miasta. Do wielu ze względu na urok fotografii, piękno, czas, unikatowość będzie się wracać.

 

ALBUM "FOT. KOSYCARZ - NIEZWYKŁE ZWYKŁE ZDJĘCIA GDYNI"

redakcja i opracowanie: Maciej Kosycarz

zdjęcia: Zbigniew i Maciej Kosycarzowie

160 STRON

oprawa twarda

Wymiary : 235 x 335 mm

wydawca: Kosycarz Foto Press / KFP

rok wydania: 2014

cena detaliczna 69,90 zł w KFP 60,00 zł.

978-83-937367-4-4

Wszystkie zdjęcia Agencji Kosycarz Foto Press/KFP są chronione prawem autorskim. Publikacja i kopiowanie bez zgody Agencji zabronione. Copyright © 2000-2018 KFP