ALBUMY FOTOGRAFICZNE

Sortuj wg:
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Wrzeszcza i Zaspy cz. II

  okladka-wrzeszcz2_1200px.jpg

  Zdjęcia z powojennej historii Wrzeszcza i Zaspy - to 12 album z cenionej i lubianej przez czytelników serii „Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia". a drugi w całości poświęcony tym dwóm dzielnicom Gdańska.

  To we Wrzeszczu od „zawsze" toczyło się życie handlowo-rozrywkowe Gdańska, tutaj lądowały samoloty, na lotnisku gdzie teraz jest dzielnica Zaspa. Wiele, w ciągu dziesięcioleci się zmieniło. Przez lata wokół dawnego pasa startowego wyrosły nowe domy, szkoły, sklepy, place zabaw.

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Drogi Królewskiej w Gdańsku

  przedsprzedaz-fot-kosycarz-niezwykle-zwykle-zdjecia-drogi-krolewskiej-w-gdansku.jpg

  W najnowszym albumie Kosycarzy czytelnicy zobaczą nie tylko jak zmieniała się Droga Królewska, ale jak wyglądało nasze życie codzienne, komunikacja miejska, moda, sklepy, rozrywka i zabawa Przypomnimy sobie wydarzenia, znanych i nieznanych ludzi. Wizyty prezydentów, koronowanych głów i pierwszej kobiety kosmonautki. Droga Królewska w albumie będzie niczym zwierciadło, w którym zobaczymy jak zmieniała się Polska i Gdańsk przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Nie zabraknie też fotografii oddających urok tego miejsca oraz zdjęć Pawła Adamowicza. Zdjęcia wraz z obszernymi opisami to kolejna fotograficzna wędrówka przez wspomnienia i historię. Niejedno zdjęcie zadziwi i przypomni coś, co zatarł czas. Bo taka jest właśnie magia fotografii. 

   

   

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia Serca Gdańska

  Serce Gańska

  100 procent Gdańska w Gdańsku w jedenastym albumie z serii „Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia”. Tym razem w całości będzie poświęcony znanemu wszystkim  Głównemu Miastu  czyli historycznej części Gdańska. W kolejnym albumie znajdzie się 315 zdjęć, a każde to inne wydarzenia czy wspomnienie.  Wiele z nich na pewno zadziwi i przypomni coś, co zatarł czas. Jest to fotograficzna opowieść o Gdańsku bliskim nie tylko  mieszkańcom miasta.

  Cena:60.00
 • Jan Paweł II na Pomorzu. Fotograficzne wspomnienia

  jan-pawel-ii-na-pomorzu-fotograficzne-wspomnienia.jpg

  Album „Jan Paweł II na Pomorzu. Fotograficzne wspomnienia”, ma nie tylko przypominać tamte ważne dni, ale również edukować kolejne pokolenia. To fotograficzny zapis dwóch pielgrzymek papieża Jana Pawła II na Pomorzu. 

  Cena detaliczna 59,90 zł (cena promocyjna 50 zł)

  Cena:50.00
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Oruni, Chełma i Siedlec

  fot-kosycarz-niezwykle-zwykle-zdjecia-oruni-chelma-i-siedlec[4].jpg

  Po dwunastu latach od wydania pierwszego albumu "Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia", czas na trzy niezwykle ciekawe gdańskie dzielnice.

  Po raz pierwszy nie tylko miłośnicy Gdańska zobaczą zdjęcia z powojennej historii Oruni, Chełma i Siedlec w autorskim albumie Zbigniewa i Macieja Kosycarzy.

  "Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Oruni, Chełma i Siedlec" to już 13. album z cenionej i lubianej przez czytelników serii.

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia Gdyni

  KFP-okladka-gdynia_1200px.jpg

  Kiedy będzie Gdynia? To pytanie zadawano od wydania pierwszego albumu „Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia" w 2006 roku i od tego czasu trwały poszukiwanie jak najciekawszych zdjęć tego miasta. Album to ponad 60 lat pracy dwóch fotoreporterów, ojca i syna, Zbigniewa i Macieja Kosycarzy.

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz - Niezwykłe zwykłe zdjęcia z lotu ptaka.

  kosycarz-lotniczy1200.jpg

  Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia z lotu ptaka” już dziewiąty ze znanej i cenionej serii niezwykłych zwykłych zdjęć fotoreporterów Zbigniewa i Macieja Kosycarzy. Jednocześnie to pierwszy tak bogaty zbiór zdjęć z lotu ptaka od czasów II wojny światowej .

   

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Kaszub

  kaszuby-okladka_1200px.jpg

  „Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Kaszub" to już dziesiąty ze znanej i cenionej serii niezwykłych zwykłych zdjęć fotoreporterów Zbigniewa i Macieja Kosycarzy. Tym razem poświęcony Kaszubom od czasów powojennych do współczesnych. Życie codzienne wsi i miast, ludzie, wydarzenia te znane i mniej znane, a także miejsca które zdążyły się zmienić na przestrzeni lat. Wszystkie zdjęcia z dokładnymi opisami na pewno przybliżą też historię tego regionu.

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia Oliwy, Przymorza i Żabianki.

  okladka_front_800px.jpg

  300 niepublikowanych wcześniej zdjęć z powojennej historii gdańskich dzielnic Oliwy, Przymorza i Żabianki. Życie codzienne, moda, sport i inne wydarzenia, sklepy, rozrywka i zabawa, nowe mieszkania w nowych dzielnicach i domy których już nie ma. Zdjęcia wraz z obszernymi opisami będą kolejna fotograficzną wędrówką przez wspomnienia i historię.

   

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia Wrzeszcza i Zaspy

  kosycarz_wrzeszcz_cz1_okla_m.jpg

  Ponad 320 niepublikowanych wcześniej zdjęć z powojennej historii Wrzeszcza i Zaspy - to kolejny, już szósty album z serii „Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia". Tym razem w całości będzie poświęcony tym dwóm dzielnicom Gdańska. To pierwsza w Polsce tak duża publikacja poświęcona dzielnicom jednego miasta, chociaż podobne sytuacje przedstawione na zdjęciach mogły mieć miejsce w dowolnym miejscu w Polsce.

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Gdańska, Trójmiasta i Pomorza w wersji angielskiej.

  kosycarz-angielski-okladka-3_copy_m.jpg

  Limitowana wersja angielska albumu „Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia. Gdańsk Sopot Gdynia”. Album w języku polskim pojawił się na rynku w 2006 roku i okazał się jednym z najpopularniejszych wydawnictw albumowych polskich i pomorskich następnych 6 lat.

   

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe, zwykłe zdjęcia cz. II

  album_czII.jpg

  Album to nie tylko zdjęcia, to również podpisy, w których autor stara się wyjaśnić szczególnie młodym ludziom, co to były bony PeKaO, napój cytroneta sprzedawany w foliowych woreczkach, polski samochód Mikrus i dlaczego żołnierze Wojsk Ochrony Pogranicza w pełnym rynsztunku pilnowali opalających się plażowiczów. S Album nie jest adresowany wyłącznie do mieszkańców Gdańska i Pomorza, ponieważ doskonale oddaje klimat tamtych lat, nie tylko w Polsce, ale w całej Europy Wschodniej.

  Cena:60.00