ALBUMY FOTOGRAFICZNE

Sortuj wg:
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Oruni, Chełma i Siedlec

  fot-kosycarz-niezwykle-zwykle-zdjecia-oruni-chelma-i-siedlec[4].jpg

  Po dwunastu latach od wydania pierwszego albumu "Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia", czas na trzy niezwykle ciekawe gdańskie dzielnice.

  Po raz pierwszy nie tylko miłośnicy Gdańska zobaczą zdjęcia z powojennej historii Oruni, Chełma i Siedlec w autorskim albumie Zbigniewa i Macieja Kosycarzy.

  "Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Oruni, Chełma i Siedlec" to już 13. album z cenionej i lubianej przez czytelników serii.

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Wrzeszcza i Zaspy cz. II

  okladka-wrzeszcz2_1200px.jpg

  Zdjęcia z powojennej historii Wrzeszcza i Zaspy - to 12 album z cenionej i lubianej przez czytelników serii „Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia". a drugi w całości poświęcony tym dwóm dzielnicom Gdańska.

  To we Wrzeszczu od „zawsze" toczyło się życie handlowo-rozrywkowe Gdańska, tutaj lądowały samoloty, na lotnisku gdzie teraz jest dzielnica Zaspa. Wiele, w ciągu dziesięcioleci się zmieniło. Przez lata wokół dawnego pasa startowego wyrosły nowe domy, szkoły, sklepy, place zabaw.

  niedostępny
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia Serca Gdańska

  Serce Gańska

  100 procent Gdańska w Gdańsku w jedenastym albumie z serii „Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia”. Tym razem w całości będzie poświęcony znanemu wszystkim  Głównemu Miastu  czyli historycznej części Gdańska. W kolejnym albumie znajdzie się 315 zdjęć, a każde to inne wydarzenia czy wspomnienie.  Wiele z nich na pewno zadziwi i przypomni coś, co zatarł czas. Jest to fotograficzna opowieść o Gdańsku bliskim nie tylko  mieszkańcom miasta.

  niedostępny
 • Fot. Kosycarz Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia Gdyni

  KFP-okladka-gdynia_1200px.jpg

  Kiedy będzie Gdynia? To pytanie zadawano od wydania pierwszego albumu „Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia" w 2006 roku i od tego czasu trwały poszukiwanie jak najciekawszych zdjęć tego miasta. Album to ponad 60 lat pracy dwóch fotoreporterów, ojca i syna, Zbigniewa i Macieja Kosycarzy.

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz - Niezwykłe zwykłe zdjęcia z lotu ptaka.

  kosycarz-lotniczy1200.jpg

  Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia z lotu ptaka” już dziewiąty ze znanej i cenionej serii niezwykłych zwykłych zdjęć fotoreporterów Zbigniewa i Macieja Kosycarzy. Jednocześnie to pierwszy tak bogaty zbiór zdjęć z lotu ptaka od czasów II wojny światowej .

   

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia Oliwy, Przymorza i Żabianki.

  okladka_front_800px.jpg

  300 niepublikowanych wcześniej zdjęć z powojennej historii gdańskich dzielnic Oliwy, Przymorza i Żabianki. Życie codzienne, moda, sport i inne wydarzenia, sklepy, rozrywka i zabawa, nowe mieszkania w nowych dzielnicach i domy których już nie ma. Zdjęcia wraz z obszernymi opisami będą kolejna fotograficzną wędrówką przez wspomnienia i historię.

   

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Kaszub

  kaszuby-okladka_1200px.jpg

  „Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Kaszub" to już dziesiąty ze znanej i cenionej serii niezwykłych zwykłych zdjęć fotoreporterów Zbigniewa i Macieja Kosycarzy. Tym razem poświęcony Kaszubom od czasów powojennych do współczesnych. Życie codzienne wsi i miast, ludzie, wydarzenia te znane i mniej znane, a także miejsca które zdążyły się zmienić na przestrzeni lat. Wszystkie zdjęcia z dokładnymi opisami na pewno przybliżą też historię tego regionu.

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia Wrzeszcza i Zaspy

  kosycarz_wrzeszcz_cz1_okla_m.jpg

  Ponad 320 niepublikowanych wcześniej zdjęć z powojennej historii Wrzeszcza i Zaspy - to kolejny, już szósty album z serii „Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia". Tym razem w całości będzie poświęcony tym dwóm dzielnicom Gdańska. To pierwsza w Polsce tak duża publikacja poświęcona dzielnicom jednego miasta, chociaż podobne sytuacje przedstawione na zdjęciach mogły mieć miejsce w dowolnym miejscu w Polsce.

  niedostępny
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe, zwykłe zdjęcia cz. II

  album_czII.jpg

  Album to nie tylko zdjęcia, to również podpisy, w których autor stara się wyjaśnić szczególnie młodym ludziom, co to były bony PeKaO, napój cytroneta sprzedawany w foliowych woreczkach, polski samochód Mikrus i dlaczego żołnierze Wojsk Ochrony Pogranicza w pełnym rynsztunku pilnowali opalających się plażowiczów. S Album nie jest adresowany wyłącznie do mieszkańców Gdańska i Pomorza, ponieważ doskonale oddaje klimat tamtych lat, nie tylko w Polsce, ale w całej Europy Wschodniej.

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Gdańska, Trójmiasta i Pomorza w wersji angielskiej.

  kosycarz-angielski-okladka-3_copy_m.jpg

  Limitowana wersja angielska albumu „Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia. Gdańsk Sopot Gdynia”. Album w języku polskim pojawił się na rynku w 2006 roku i okazał się jednym z najpopularniejszych wydawnictw albumowych polskich i pomorskich następnych 6 lat.

   

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz - niezwykłe zwykłe zdjęcia

  okladka_cz1.jpg

  Album "Fot. Kosycarz -niezwykłe zwykłe zdjęcia" to ponad 60 lat historii na zdjęciach ojca i syna, czyli Zbigniewa i Macieja Kosycarzy. Historii związanej z Gdańskiem, Gdynią, Sopotem i Pomorzem. Fotografie pokazują nie tylko wielkie i znane wydarzenia, ale głównie życie codzienne ludzi, ich stroje, zabawę, pracę, a także miejsca, które tak się zmieniły w ciągu lat, że gdyby nie podpisy pod zdjęciami, to trudno byłoby je rozpoznać. Wiele fotografii ogląda się z uśmiechem na twarzy, ale nie brakuje też takich wywołujących zadumę. Na pewno sporo sytuacji i zdarzeń przedstawionych na stronach tego albumu jest częścią naszych wspomnień z minionych lat.

  Cena:60.00
 • Fot. Kosycarz - niezwykłe zwykłe zdjęcia cz. IV - uszkodzona okładka

  okladka_cz4-album-2009_800.jpg

  Tramwaj z wagonem barowym (!) kursujący na trasie Gdańsk – Sopot, urodzone 1961 roku, pierwsze na Pomorzu, ale już zapomniane czworaczki, rajd Monte Carlo na Długim Targu. To tylko niektóre z tematów pojawiających się na ponad 300 fotografiach Zbigniewa i Macieja Kosycarzy z lat 1945 -2009 w kolejnym albumie „Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia. Część IV”, czyli fotograficznej wędrówce przez historię i wspomnienia.

  Końcówka serii, albumy z uszkodzoną okładką. Obniżona cena.

  Cena:40.00