logo

wpisz słowa kluczowe:

szukaj wg daty:

LECHIA GDAŃSK – LECH POZNAŃ 2:1

Po przerwie na nieudane występy reprezentacji Polski rozgrywki wznowiła piłkarska ekstraklasa. Lechiści wrócili do gry w dobrym stylu, a co najważniejsze, w 8. kolejce udało im sięgnąć po pierwsze w tym sezonie zwycięstwo, występując w roli gospodarzy. Gole na wagę trzech punktów padły po uderzeniach Sławomira Peszki i Michała Nalepy przed przerwą. Bohaterem drugiej odsłony był Dusan Kuciak, który kilkoma kapitalnymi interwencjami nie dopuścił do utraty tego, o co tak ambitnie Lechia walczyła w pierwszej połowie meczu. O wynik gdańscy kibice drżeli do 95. minuty.
8. kolejka ekstraklasy. Lechia Gdańsk – Lech Poznań 2:1 (2:1). Bramki: Sławomir Peszko (23’), Michał Nalepa (33’) – Christian Gytkjaer (45’). Widzów: 14 tys.
LECHIA: Kuciak – Fila, Nalepa, Augustyn, Mladenović – Łukasik – Peszko (55’ Haraslin), Kubicki, Gajos (73’ Makowski), Udovicić (79’ Wolski) – Sobiech. 14.09.2019 / fot. Krzysztof Mystkowski / KFP

dodaj do koszyka wszystkie wyświetlone zdjęcia:
Stadion Energa Gdańsk. PKO Ekstraklasa. Mecz Lechia...
Stadion Energa Gdańsk. PKO Ekstraklasa. Mecz Lechia Gdańsk - Lech Poznań. 14.09.2019 fot. Krzysztof Mystkowski / KFP
Wszystkie zdjęcia Agencji Kosycarz Foto Press/KFP są chronione prawem autorskim. Publikacja i kopiowanie bez zgody Agencji zabronione. Copyright © 2000-2019 KFP