KFP / Jak szukać zdjęć

SZUKAJ ZDJĘĆ

Na stronie archiwum wpisz słowo kluczowe, po komendzie "szukaj" na stronie pojawią się wszystkie dostępne w naszym archiwum zdjęcia odpowiadające wpisanemu słowu kluczowemu. Zanim zdecydujesz się na zamówienia konkretnego zdjęcia użyj różnych słów kluczowych odpowiadających poszukiwanemu tematowi, szczególnie gdy interesują Ciebie tematy ogólne nie dające określić się jednym słowem. Możesz też użyć dwóch słów kluczowych, program poszuka wtedy zdjęć odpowiadającym pierwszemu i drugiemu słowu oraz następnym.
Jako opcja wyszukiwarka szuka zdjęć zaczynających się na wpisane słowo kluczowe, można też wybrać opcję "dokładnie jak w szukaj" wyszukiwarka znajdzie wówczas zdjęcia odpowiadające dokładnie tylko i wyłącznie temu słowu kluczowemu, bez uwzględnienia odmian.
Jeżeli chcesz zobaczyć większy podgląd i pełen opis zdjęcia możesz wybrać opcję "powiększ" znajdującą się pod każdym małym zdjęciu.


SZUKAJ ZDJĘĆ PO DACIE - możesz wybrać dodatkową opcję

Wyszukiwarka domyślnie szuka wszystkich zdjęć od 1945 roku. Jeżeli jednak poszukujesz zdjęcia z konkretnego okresu możesz wybrać następujące opcje znajdujące się tuż obok okna z wpisanym słowem kluczowym:

1. zdjęcia do 1990 roku
2. zdjęcia po 1990 roku
3. zdjęcia z pięcioletnich przedziałów czasowych np. lata 1975 -1980,
4. zdjęć od 1996 do roku bieżącego można szukać dokładniej wybierając np. tylko rok 1999

ZAMÓW WYBRANE ZDJĘCIA

Jeżeli interesuje Państwa zakup zdjęcia z naszego archiwum prosimy o złożenie zapytania drogą mailową na adres: foto@kfp.com.pl z podaniem numeru zdjęcia. Nasi fotoedytorzy poinformują czy fotografia jest dostępna w ofercie prywatnej kolekcjonerskiej, oraz do jakiej maksymalnie wielkości można wykonać z niej powiększenie. Zapytanie należy składać drogą mailową, z zaznaczaniem, że zdjęcie będzie przeznaczone do użytku prywatnego kolekcjonerskiego. O tym czy zdjęcie jest dostępne w ofercie prywatnej decyduje wyłącznie Agencja KFP

 

W celu zamówienie zdjęcia prosimy o kontakt mailiowy na adres: foto@kfp.com.pl
UWAGA!!! Prosimy nie rejestrować się w serwisie.