KFP / dla osób prywatnych

SZUKAJ ZDJĘĆ

W polu tekstowym wyszukiwarki wpisz słowo kluczowe. Po komendzie "szukaj zdjęć" na stronie pojawią się wszystkie dostępne w naszym archiwum zdjęcia odpowiadające wpisanemu słowu kluczowemu. Zanim zdecydujesz się na zamówienia konkretnego zdjęcia, użyj różnych słów kluczowych odpowiadających poszukiwanemu tematowi, szczególnie gdy interesują cię tematy ogólne, niedające określić się jednym słowem. Możesz też użyć dwóch słów kluczowych, program poszuka wtedy zdjęć odpowiadającym pierwszemu i drugiemu słowu oraz następnym.

 

SZUKAJ ZDJĘĆ PO DACIE – możesz wybrać dodatkową opcję

Wyszukiwarka domyślnie szuka wszystkich zdjęć od 1945 roku. Jeżeli jednak poszukujesz zdjęcia z konkretnego okresu, możesz wybrać następujące opcje znajdujące się tuż obok okna z wpisanym słowem kluczowym:

1. zdjęcia do 2000 roku,
2. zdjęcia od 2001 roku,
3. zdjęcia z pięcioletnich przedziałów czasowych np. lata 1975-1980;
4. zdjęć z ostatnich sześciu lat można szukać dokładniej,  wybierając tylko jeden rok.

 

ZAMÓW WYBRANE ZDJĘCIA

Jeżeli interesuje państwa zakup zdjęcia z naszego archiwum, prosimy o złożenie zapytania drogą mailową na adres foto@kfp.com.pl z podaniem numeru zdjęcia. Nasi fotoedytorzy poinformują, czy fotografia jest dostępna w ofercie prywatnej kolekcjonerskiej oraz do jakiej maksymalnie wielkości można wykonać z niej powiększenie. Zapytanie należy składać drogą mailową, z zaznaczaniem,  że zdjęcie będzie przeznaczone do użytku prywatnego kolekcjonerskiego. O tym, czy zdjęcie jest dostępne w ofercie prywatnej decyduje wyłącznie Agencja KFP

 

W celu zamówienie zdjęcia prosimy o kontakt mailowy na foto@kfp.com.pl lub ksiegarnia@kfp.com.pl.


UWAGA!!! Prosimy nie rejestrować się w serwisie.

 

ZAKUP ZDJĘCIA Z ARCHIWUM KFP