NOWOŚCI

Sortuj wg:
 • Fot. Kosycarz. Niezwykłe, zwykłe zdjęcia cz. II

  album_czII.jpg

  Album to nie tylko zdjęcia, to również podpisy, w których autor stara się wyjaśnić szczególnie młodym ludziom, co to były bony PeKaO, napój cytroneta sprzedawany w foliowych woreczkach, polski samochód Mikrus i dlaczego żołnierze Wojsk Ochrony Pogranicza w pełnym rynsztunku pilnowali opalających się plażowiczów. S Album nie jest adresowany wyłącznie do mieszkańców Gdańska i Pomorza, ponieważ doskonale oddaje klimat tamtych lat, nie tylko w Polsce, ale w całej Europy Wschodniej.

  Cena:60.00
 • Gdańsk wokół dróg i zieleni

  ZDiZ_album-okladka1200.jpg

  "Gdańsk wokół dróg i zieleni" to opowieść o zmieniającym się mieście. O mijanych dzisiaj placach, skwerach ulicach, cmentarzach parkach czy pomnikach.

  Cena:59.90
 • Kalendarz 2018 "Gdańsk 6x6"

  KALENDARZ-kosycarz-korekta-1a.jpg

  Gratka dla fanów zdjęć Gdańska.  Kalendarz kolekcjonerski "Gdańsk 6x6" ze zdjęciami Zbigniewa Kosycarza z negatywów 6 cm x 6 cm wykonanymi w latach 50., 60. i 70. W kalendarzu na 2018 rok dominują ludzie, życie codzienne, zwyczaje, moda i gadżety z tamtych lat. Na okładkę trafiło słynne zdjęcie słonia cyrkowego spacerującego w 1959 roku ulicą Długą w towarzystwie setek gdańszczan. 

  Cena:100.00