KFP / TORUS WYBRZEŻE WYGRAŁ Z MMTS KWIDZYN 4 września 2022
podziel się na Facebooku  podziel się na Twitterze
Torus Wybrzeże Gdańsk wygrał z MMTS Kwidzyn 23:22 (13:11) w inauguracyjnym meczu w PGNiG Superlidze. W drugiej połowie gdańszczanie przez 10 minut nie potrafili zdobyć bramki, a zwycięstwo na niespełna minutę przed końcem zapewnił Mateusz Jachlewski, wykorzystując rzut karny. Dla szczypiornistów Wybrzeża była to pierwsza wygrana inauguracja od sezonu 2018/2019. 3.09.2022 fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl / KFP
dodaj do koszyka wszystkie wyświetlone zdjęcia
  • znalezionych zdjęć: 17
PGNiG Superlinga piłki ręcznej mężczyzn. Mecz Torus...
PGNiG Superlinga piłki ręcznej mężczyzn. Mecz Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn. 03.09.2022 fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl / KFP